Extreme show …

… ostatni weekend spędziliśmy w Energylandii (Zator) i Krakowie. Generalnie dotąd pisałam tylko o naszych wyjazdach motocyklowych, a nie rodzinnych (samochodem), ale postanowiłam zrobić wyjątek ze względu na show prezentowane w parku rozrywki.

O Krakowie nie będę się rozpisywać, bo każdy kto tam był wie, że to miejsce nie potrzebuje reklamy … Stare Miasto i urokliwy Kazimierz są po prostu niepowtarzalne… W sumie, jeżeli chodzi o park Energylandia – też reklama niepotrzebna, wszyscy chyba o nim słyszeli, a większość pewnie tam była. Super rozrywka na cały dzień, niesamowite emocje na roller coasterach i innych atrakcjach, a w międzyczasie różne pokazy i występy, m.in. pokaz Extreme Show podczas którego swoje umiejętności prezentują kaskaderzy na motocyklach, quadach oraz w samochodach.Pokazy odbywają się codziennie o  godzinie 13:30, 15:00 i 16:30.

To co chłopaki robili m. in. na motocyklach było niesamowite… a ten ryk silników, palone gumy…, jak tam będziecie nie zapomnijcie o show! … a może już je widzieliście? też Wam się podobał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *