Intercom … c.d.

… nasza ostatnia trasa do Sandomierza (przejechane prawie 1000 km) była też sprawdzianem dla świeżo zamontowanego intercomu Midland BT NEXT PRO, który został nam polecony w poznańskim oddziale salonów motocyklowych 4BIKER.

Na początku zastanawiałam się czy nie będą nam przeszkadzały zamontowane w środku kasku słuchawki, ale okazuje się, że przy odpowiednim ustawieniu są zupełnie niewyczuwalne. Intercom pozwala na rozmowy między sobą, odbieranie telefonu, słuchanie muzyki z odtwarzacza lub radia FM.                                                                        Wszystkie funkcje działały bez zarzutu, chociaż Ci, którzy mnie znają nie będą zaskoczeni, że dla mnie najbardziej użyteczny był moduł INTERCOM pozwalający na rozmowę z drugim motocyklistą. Mogliśmy z Krzysiem na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami co do widoków na drodze, a co najważniejsze ustalać ze sobą prędkość, postoje itp. , a ponieważ my generalnie lubimy ze sobą rozmawiać jest to dla nas idealne rozwiązanie.                                                                                                                              Świetna rozrywka podczas jazdy, ale nie tylko … szczególnie w drodze powrotnej, kiedy pogoda nam nie dopisała, a nieprzewidziane okoliczności zmusiły nas do jazdy nocą … bardzo ważne było dla mnie wtedy wsparcie mojego męża i to, że podczas tych trudnych warunków mimo, że na dwóch motocyklach byliśmy razem. Sprzęt przy okazji sprawdził się też w deszczu – wszystko działało bez zastrzeżeń.

Co prawda nie mam porównania z innymi intercomami, ale Midland BT NEXT PRO spełnił nasze oczekiwania i z czystym sumieniem mogę go polecić.. osobiście niczego więcej nie potrzebuję                                                                                                                                                                                                                                                                 Dziękuję 4BIKER Poznań

Lwg

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *